Obchod

Retro Křeslo s tiskem Fauna

Popis

Retro křeslo  – Fauna/Kočka

Toto lehké retro křesílko bude výrazným doplňkem vašeho nebo dětského interiéru.  Dřevo křesla bylo obroušeno, namořeno do chladného středně hnědého odstínu. Naolejováno a navoskováno. Křesílko má zcela nový sedák a výplně. Vše je ručně šité.

Větší část křesla je potažena látkou ze 100% bavlny. Tato látka je odolná proti oděru a nepodléhá vlivu světla. Zadní část křesla je řešena potiskem kočky, který byl kompletně zrealizován v České republice. Nemohli jsme najít vhodnou látku pro naši zákaznici, a právě proto v našem studiu vznikla tato autorská grafika Kočky. Díky technologii sublimace je tisk na látce téměř nezničitelný.

Nabízíme  vám také možnost sestavit si vlastní barevné kombinace tisku a potahové látky. Stačí nahlédnout do foto-galerie a napsat do poznámek vybrané čísla látek a tisku, nebo si domluvit osobní návštěvu v  našem Showroomu.  Momentálně je možné si objednat grafiku kočky v šedo-žluté, žluto-růžové, růžové a mint variantě. Lze také kombinovat hlavy nebo těla v různých barvách.

Pro použití na konkrétní typ křesla nás prosím kontaktujte.

 

Rozměry:                     70cm x 60cm x 70cm

Země původu:            Československo

Látka:                            100%Cotton

Tisk:                               Fauna /Kočka 100% polyester

Cena renovace:          13 995 /zahrnuje, 1 ks křeslo, renovaci dřeva, tisk a dopravu po ČR zdrarma (nezahrnuje potahovou látku)

Sklad:                            není skladem / zhotovení do 7 týdnu od platby zálohy

 

Upozornění ohledně zobrazení barvy na monitoru:

Pozor! Zobrazení barevného odstínu na monitoru 1:1 neodpovídá skutečné podobě v realitě

Nakupuji na firmu


* Pro úspěšné dokončení objednávky je nutné souhlasit s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.